کرم شارک پاور جدید انگلیسی

  قیمت: 280,000 ریال     روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

طبق آمارهای کسب شده تقریبا 40 درصد از افراد در سراسر دنیا از کوچک بودن آلـ.ت تنـ.ـاسلی خود رنج برده و احساس حقارت می کنند. کوچک بودن آلـ.ت تناسلی یک مرد اثرات بسیار بدی را در زندگی و فکر او دارد و حاصلش : افسردگی ، عدم اعتماد به نفس ،خجالتی شدن ، سرخورده شدن از روابط جـ.نـ.سی و نارضایتی شریک جـ.نـ.سی او و…. خواهد بود.
کرم شارک محصول انگلستان بوده و بیش از 40 سال است که به عنوان یکی از برترین محصولات در جهت رفع مشکلات جـ.نـ.سی و توان بخشی در آقایان مورد استفاده قرار میگیرد. محصول مذکور به شدت در کشور های اروپایی پر طرفدار بوده و گروه پزشکی مدیکال برای اولین بار در ایران نسبت به توزیع این محصول مرغوب اقدام نموده است.

استفاده از این کرم باعث افزایش رگ های خونی در ناحیه تناسلی و تولید مثل مضاعف سلول های ماهیچه این ناحیه شده و در کمتر از دو ماه حجم آلـ.ت تناسلی را به مقدار قابل ملاحظه ای افزایش میدهد.

طریقه مصرف کرم شارک : ھر روز ٢ بار (یک بار صبح و یک بار شب) فقط خود آلـ.ت را (نه بافت اطراف) بخوبی با آب و صابون بشویید و خشک نمایید.سپس مقداری از کرم را با انگشتان خود به کلیه قسمتھای موضع بمالید.مالش باید بصورتی باشد که آلـ.ت را در بین دو انگشت شصت و اشاره گرفته و از بالا به پایین به صورت موج وار مالش دھید تا خوب از منافذ پوست جذب شود.
شما باید مالش را حداقل به مدت ۴ دقیقه آرام و مداوم تکرار نمایید . طول دوره درمان 5 الی 10 هفته می باشد و هر بسته این محصول برای 30 الی 40 روز کافی است. اثر گذاری از هفته دوم به بعد اغاز می شود.
    
کرم شارک
برخی از امکانات و قابلیتها:

افزودن به درازا، ضخامت و سختی آلـ.ت تناسلی در حالت نعوظ به صورت دائمی
افزودن به حالت شق پذیری هر چه بیشتر آلـ.ت تناسلی در هنگام تحریک جـ.نـ.سی
تسلط برقدرت و کیفیت نزدیکی و جلب رضایت شریک جـ.نـ.سی شما
بهبود وضعیت جـ.نـ.سی فرد
اورگـ.اسم (Orgasm) شدید تر ، فشرده تر و قوی تر
افزایش سایز آلـ.ت تناسلی به شکل دائمی ، بی خطر ، بدون زحمت و هرگونه مشکل
کرم شارک برای خون رسانی بهتر به آلـ.ت تناسلی شما
افزایش شور جوانی (Vigor) و احساس شادابی
افزایش میزان و شدت جریان خون در مناطق جـ.نـ.سی
کرم شارک پاور سفید کننده پوست آلـ.ت تناسلی
درصورت خرید نقدی، 10 درصد تخفیف و برای خرید سه عدد 15 درصد تخفیف لحاظ می شود
خرید کرم افزایش سایز الت شارک