ژل مردانه black & white همراه وکیوم

قیمت: 900,000 ریال     روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

ژل گیاهی سیاه و سفید با تحریک و تغذیه سلول های بافتی آلــت باعث سلول سازی شده و طی دوره مصرف این سلول ها با تغذیه کامل به رشد خوبی دست می یابند و باعث افزایش دائمی حجم و قطر و طول آلـ.ت می گردد
ژل بلک اند وایت (black & white) قوی ترین کرم موضعی ویژه آقایان است که تا کنون تولید شده است.
ژل black & white ساخت کشور فرانسه می باشد که برای اولین بار و بصورت انحصاری توسط سایت پارسیس و فروشگاه یاس در ایران عرضه می شود.
این ژل که قوی ترین محصول در نوع خود می باشد یک برانگیزاننده قوی میل جنـ.سی در مردان است که با فرمولی کاملا گیاهی قدرت و شور خارق العاده ای به مردان می بخشد
ژل سیاه و سفید یک محصول کاملا گیاهی می باشد که با بهره گیری از سالها تجربه و با فرمولی جدید به دنیا عرضه شده است. و با به گردش در آوردن شدید خون در آلـ.ت بطور آنی باعث افزایش طول آن شده و نعـــوظ بسیار زیادی به آن می دهد که این سفتی خیره کننده حتی تا پس پایان مقـ.اربت همچنان باقی می ماند. این امر تجربه ای غیر قابل تصور ر
وکیوم وژل تاخیری
اگر ژل بلک اند وایت ، همراه با مکش دستگاه وکیوم استفاده شود باعث می شود فضای بیشتری برای رشد سلول های آلـ.ت ایجاد شود و افزایش سایز ، سرعت و کیفیت بیشتری بیابد.
جهت ثمربخشی بیشتر ژل بلک اند وایت، از وکیوم ویژه آقایان نیز روزانه به مدت 5 دقیقه استفاده نمایید تا بصورت مکمل باعث سرعت بیشتر و عملکرد بهتر ژل سیاه و سفید گردد.
دستگاه وکیوم مردانه بصورت جداگانه با قیمت 35000 تومان در فروشگاه ها عرضه می شود اما ما این محصول را به همراه ژل بلک وایت تنها به قیمت 90000 تومان تقدیم شما خواهیم کرد.

ضمانت نامه : خریداران محترم توجه داشته باشید همراه این ژل بلک اند وایت ، یک عدد کارت گارانتی با شماره منحصر به فرد و تاریخ خرید ارسال خواهد شد که کیفیت و ثمر بخشی محصول بلک اند وایت را تضمین خواهد کرد.
    

برخی از امکانات و قابلیتها:

ژل بلک اند وایت + وکیوم ویژه آقایان جهت ثمربخشی بیشتر و رشد سریعتر آلـ.ت
این دومحصول تنها با قیمت 90000 تومان برای شما ارسال می شود
دو محصول مکمل هم که باعث افزایش دائمی طول و قطر عضو تناسلی مردان می گردد
درصورت خرید نقدی ، هزینه کمتری می پردازید و بسته سریعتر به دست شما می رسد
ژل حجیم کننده و تاخیری black & white تنها از طریق سایت ما عرضه می شود خرید پستی وکیوم تاخیری وحجیم کننده الت مردان