جدیدترین گن لاغری اسلیم لیفت دو عددی

 قیمت: 750,000 ریال     روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

آیا تا به حال خود را در آینه دیده و آرزو كرده اید كه یكمرتبه بدون رژیم و جراحی لاغر شوید؟ با پوشیدن این گن شكل بدن و هیكلتان را تغییر دهید. این گن انقلابی بزرگ در باریك كردن بدن و بالا كشیدن چربی های افتاده كه بر اثر چاقی و یا پس از زایمان ایجاد شده، بوجود می آورد.
نحوه تولید این محصول به روشهای پیچیده ای برمی گردد كه در سفت كردن عضلات و شكل دادن به بدن مؤثرند و در عین حال راحتی و آسایش را هنگام به تن داشتن برایتان به ارمغان می آورند. در دوخت این گن از هیچ سیم یا فنری استفاده نشده است تا شما هیچ فشاری را روی بدنتان احساس نكنید. بلندی آن از زیر خط سینه تا بالای زانو است تا تمام مناطقی كه بیشترین درصد تجمع چربی و چاقی را دارند، در بر بگیرد. دو بند برای محكم نگه داشتن آن در قسمت لبه بالایی تعبیه شده كه به راحتی قابل تفكیك و جداشدن می باشند تا فقط در مواقع لزوم استفاده گردند.

با استفاده از این لباس زیر، اعتماد به نفس خود را بازمی یابید و می توانید به راحتی لباسهای زیبا و مد روز را بپوشید و احساس رضایت و خرسندی كنید.محصولی با كیفیت تضمین شده ، از سوی كمپانی معتبر اسلیم لیفت مدت كوتاهی است كه به بازار آمده است و با توجه به كیفیت عالی ، قابلیت شستشوی مكرر و دوام فوق العاده به سرعت بازار های اروپا ، آمریكا و آسیا را تسخیر كرده است. این محصول در 7 سایز مختلف و در بسته بندی شكیل كه هر بسته حاوی دو گن ، یكی به رنگ مشكی و دیگری به رنگ بدنی عرضه شده است تا قابلیت استفاده از این محصول را با هر لباس از هر رنگ و جنس را به شما بدهد. سایز تعریف شده ی این محصول ، به شما این امكان را می دهد تا با اطمینان از اینكه می توانید 7سایز دلخواه خود را برای بهترین فرمت بدنی دلخواه را به دست آورید، انتخاب كنید . این قابلیت به هیچ عنوان در سایر محصولات كم كیفیت دیگر وجود ندارد و به جر كمپانی اسلیم لیفت هیچ كمپانی دیگری تكنولوژی تولید گن فیت سایز در 7 سایز واقعی را ندارد.

گاهی مشاهده میشود كه خانم ها مجبورند به خاطر فرمت بهتر از دو گن غیر اصلی بر روی هم یا یك گن غیر اصلی و كمربند كشی استفاده كنند ولی كیفیت منحصر به فرد گن های معجزه گر اسلیم لیفت شما را به تحسین وا خواهد داشت. این كیفیت جادوئی با شستشو، استفاده های مكرر و حتی ماندن طولانی در آفتاب تغییر نخواهد كرد و شما هم پس از چندین سال استفاده، این ادعا را تایید خواهید كرد . گن لاغری معجزه گر اسلیم لیفت علاوه بر اینكه از موادی تهیه شده است كه حتی با حساس ترین پوست های دنیا هم سازگار است، با پوشش دادن 40% طول بدن از بالای شكم تا بالای زانوی های فرد ، بیشترین محیط پوششی موثر یك گن در دنیا را به نام خود كرده است. كلیه محصولات تست شده می با شد و در صورت هر گونه مشكل با شماره روی فاكتور ارسال شده تماس بگیرید
    گن لاغری واقعا تضمینی

برخی از امكانات و قابلیتها:

این گن بافتی بسیار نرم و لطیف دارد.
احساس راحتی و آسایش هنگام به تن داشتن مانند پوست دوم.
به محض پوشیدن هیكل شما را چندین سانتیمتر باریك و لاغر میكند.
بیشتر قسمتهای بدن كه شامل چاقی موضعی هستند را در بر می گیرد.
از الیاف مایكرو فیبر جدید ساخته شده كه مانع تنفس پوست نمی شوند.
هیچگونه سیم و فنری در آن به كار نرفته است.
دارای دو بند قابل تفكیك در قسمت لبه بالایی است.
از چین خوردن و كیس ایستادن لباسهای ظریف جلوگیری می كند
بلندی آن از زیر خط سینه تا بالای زانو است
محصولی اصل و اورجینال 100 درصد تست شده و موثر
این گن در 7سایز مختلف و در بسته بندی شكیل كه هر بسته حاوی دو گن است عرضه می شود
به جر كمپانی اسلیم لیفت هیچ كمپانی تكنولوژی تولید گن فیت سایز در 7 سایز را ندارد
انقلابی بزرگ در باریك كردن بدن و بالا كشیدن چربی های افتاده


خرید گن لاغری اورجینال اسلیم لیفت دوعددی