آمپول جین سینگ وژله رویال

1679 قیمت: 550,000 ریال روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

هر شیشه حاوی 200 میلی گرم جین سینگ خالص و 300 میلی گرم ژله رویال میباشد. كه هر دو از تركیبات قدیمی و معجزه گر طب سنتی چین میباشند كه در چین به داروی جوانی معروف است. كه میتواند موجب مقاومت و تقویت ارگانیزم ها ، ارتقای رشد ارگانیسم ها، ارتقای عملكرد دستگاه خون سازی و خون رسانی بدن و كنترل قند خون و مخلوط این دو دارو باعث تقویت كلیه و كبد و طولانی كردن عمر و خواص دیگر است. این دو تركیب سنتی با روشهای علمی مدرن تركیب شده كه روی هم رفته با استفاده آسان برای افراد پیر و میانسال باعث احساس خوب در دهان و افزایش طول عمر میگردد. مقدار مصرف : هر بار 1 بطری ، هر روز 1 تا 2 بطری. این محصول در بسته بندی حاوی 10 شیشه 10 میلی گرمی عرضه شده كه روزی یك عدد صبح یا شب قبل از غذا به وسیله نی نوشیده میشود

این نوشیدنی باعث افزایش انرژی بدن و افزایش احساس نشاط و ایجاد روحیه مضاعف در بدن می شود و از بین برنده كامل خستگی جسمی و روحی می باشد. این محصول همچنین برای كسانی كه در روابط زنــــاشویی دچار سردی شده اند نیز توصیه شده و بنیه و نیروی جوانی را به آنها باز میگرداند. برای ورزشكاران و كسانی كه كارهای جسمی و فكری سنگین انجام میدهند نیز بسیار كمك كننده و مفید خواهد بود. با نوشیدن یك شیشه از این محصول خستگی چندین و چند ساله به یكبار از وجودتان خارج گشته و نیرو و توان چندین نفر را در وجود خود حس خواهید نمود. با مصرف مدام از این محصول همیشه جوان و با نشاط بمانید و از بیماری و كهولت سن دوری كنید. بهتر است كه این محصول را در جای خنك بدون یخ زدگی و به دور از نور خورشید نگهداری نمایید.

كاربردها 1 - موثر برای افزایش اشتها ، بی خوابی ، ضعف اعصاب ، ضعف تغذیه ، و کاهش مصرف انرژی است. 2 - بسیار مفید برای هپاتیت ، کم خونی ، زخم معده ، آسم و بازیابی عملکرد معده با زخم معده. 3 - بسیار مفید برای آرتروز درد رماتیسم - تحــریک و افزایش قدرت ذهنی و بازیابی انرژی فیزیکی به دلیل كمبود رشد ، پیری و ضعف و ناتوانی - پس از دوره نقاهت و هنگام زایمان.

آمپول جین سینگ

برخی از امکانات و قابلیتها:

  • دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی
  • موثر برای افزایش اشتها ، بی خوابی ، ضعف اعصاب ، ضعف تغذیه ، و کاهش مصرف انرژی
  • بازیابی انرژی فیزیکی به دلیل كمبود رشد،پیری و ضعف و ناتوانی
  • تحـریك و افزایش قدرت ذهنی وبسیار مفید برای آرتروز درد رماتیسم و آرتروز روماتوئید
  • تركیبی از جین سینگ خالص و ژله رویال
  • بسیار مفید برای هپاتیت ،کم خونی ،زخم معده ،آسم و بازیابی عملکرد معده با زخم معده


  •           خرید پستی امپول جنسینگ درمان بی خوابی و...